Průmyslová výroba

Na začátku se společnost Cezarrino specializovala na nástřiky nádobí, jež bylo vyrobeno většinou z hliníku metodou gravitačního lití. V současnosti, s rozšířením našeho vybavení, se naše výrobní možnosti rozšířili i do dalších oblastí, např. ošetření povrchu odlitků, tryskání, plasmové nanášení a CNC obrábění.

Tyto technologie nám umožnily stát se exkluzivními dodavateli svařovacích desek pro CNC svařování teplem a tlakem, které jsou používány v automobilovém průmyslu.

Povlakujeme např. rotory vakuových pump, svářečky plastového potrubí, plechy, formy, přítlačné válce pro pekárny, nástroje pro svařování  plastových sáčku, tašek, pytlů a kancelářských obalů, nanášíme ochranné a nepřilnavé vrstvy na formy na výrobu pryžových výlisků.

Dokumenty

CNC tryskací zařízení pro sjednocení povrchů před nanesením antiadhezních vrstev

Používáme pouze nejpevnější materiály té nejvyšší kvality jako je třeba bílý oxid hliníku (99% bílý elektro-korund). Profily povrchů odlitků jsou průběžně kontrolovány a měřeny s ohledem to, že na ně budou následně naneseny antiadhezní vrstvy

Žárový nástřik – plasma

používáme typ APS (atmospheric plasma technology). Jsme schopni upravit složení nanášeného materiálu dle požadavků a účelu využití

Velkokapacitní linka na nanášení antiadhezních systémů

Naše plně automatická linka umožňuje aplikaci dvou- a vícevrstvých antiadhezních povlaků (nátěrů), nanášených systémem WET on WET. automatické nástřikové pistole zaručují rovnoměrné a homogenní nanesení barvy. Každá pistole je ovládaná vlastní kontrolní jednotkou. Využíváme technologii HVLP, která umožňuje dosažení nejvyšší kvality.

Naše technologie umožňuje použití všech typů vodou ředitelných suspenzí od nejrenomovanějších světových výrobců – Whitford, Ilag, DuPont, Weilburger.

Antiadhézní PTFE povlaky na bázi vodou ředitelných suspenzí

>Mohou být nanášeny na povrchy jako je hliník, plasmou zušlechtěný hliník, slitiny hliníku a nerezová ocel.

CNC obráběcí stroje – používáme technologie Gildemaister.

Přístroje jsou vybaveny podtlakovým upínáním odlitků a infračerveným automatickým zaměřováním nulového bodu pro obrábění. Tato technologie umožňuje vysokou produktivitu při obrábění.

Laserová značící stanice – jedinečná technologie umožňující laserové gravírování 3D.

Umožňuje individualizaci výrobků dle požadavků zákazníka, značení výrobními čísly, apod.

Specializované montážní pracoviště

Balicí a expediční linka

 

prumysl1 prumysl4
prumysl3  prumysl2